Menu
Tiskové řešení pro každého Konica Minolta
Tiskové řešení pro každého Konica Minolta
Tiskové řešení pro každého Konica Minolta
Tiskové řešení pro každého Konica Minolta

Konica Minolta

Konica Minolta nabízí černobílá i barevná multifunkční zařízení, černobílé i barevné tiskárny a all-in-one tisková zařízení. V multifunkčních zařízeních má Konica Minolta největší podíl na českém trhu (1. místo v barevných multifunkcích, 4. místo v černobílých multifunkcích, celkově první místo).

Nabízíme prodej, pronájem a záruční i pozáruční servis kompletního portfolia produktů Konica Minolta. V oblasti tiskových systémů nabízíme poradenství a optimalizaci nákladů a poradenství při financování tiskového řešení.

Na tisková zařízení Konica Minolta lze uzavřít Servisní a materiálovou smlouvu. Pro zákazníka má uzavření smlouvy následující přínosy:

  • přesně kalkulovatelné náklady na vytištěnou stránku. V ceně stránky je veškerý spotřební materiál (toner, papír, servisní zásahy)
  • prodloužená záruka - standardní záruka 1 rok se prodlužuje na dobu trvání smlouvy (typicky 4 roky)
  • zcela odpadají starosti s tiskovým systémem - zákazník pouze tiskne, nestará se o dodávky tonerů, papíru, servisní zásahy, odpadají mu starosti se správou a funkčností systému atd. Vše se provádí automaticky a vše je již v ceně vytištěné stránky

Servisní zásahy provádějí naši certifikovaní technici do 12 hodin od nahlášení na dispečink popř. od vzniku problému (při uzavření Servisní a materiálové smlouvy se děje automaticky). Pokud by oprava stroje trvala déle než 48 hodin, automaticky Vám okamžitě zapůjčíme náhradní stroj po dobu vyřešení problému.

Další informace o produktech a službách Konica Minolta naleznete zde.

Potřebujete poradit?


Naši klienti